افزایش سرمایه جذاب سهم بورسی از ۵۰۳۰ به ۲۸۳۸ درصد

1399/03/12

شرکت بورسی که اسفند درخواست افزایش سرمایه فوق سنگین ۵۰۳۰ درصدی داده بود از برنامه افزایش سرمایه ۲۸۳۸ درصدی از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شرکت دشت مرغاب از برنامه افزایش سرمایه 2838 درصدی از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها خبر داد.
براین اساس، "غدشت" در نظر دارد سرمایه فعلی را از 5.3 به 157 میلیارد تومان برساند. تامین مالی این شرکت بورسی در صورت موافقت سازمان بورس با هدف اصلاح ساختار سرمایه، خروج از شمول ماده 141 قانون تجارت و رعایت مقررات سازمان بورس در خصوص نصاب تعیین شده شرکت های طبقه بندی شده در بازار دوم معاملات بورس اعمال خواهد شد.
بنابراین گزارش، شرکت دشت مرغاب 10 اسفند ماه از درخواست افزایش سرمایه فوق سنگین 5030 درصدی از دو محل تجدید ارزیابی و مطالبات سهامداران و آورده نقدی خبر داده بود که مدیریت عملیات بازار شرکت بورس تهران، جهت بررسی وضعیت اطلاعاتی نماد این شرکت را حداکثر تا 25 اسفند ماه تعلیق کرد.« رانفور » چگونه سود میدهد
خدمات انفورماتیک در خصوص سیاست تقسیم سود شفاف سازی کرد.  ادامه مطلب ...

برنامه وزارت صنعت برای عرضه اولیه سهام ۱۰۰ شرکت تا پایان سال
معاون طرح و برنامه وزارت صنعت از برنامه عرضه اولیه هر هفته یک شرکت در بورس یا انتشار اوراق خبر داد و گفت: هدف‌گذاری برای ورود ۱۰۰ شرکت به بورس تا پایان سال انجام شده است.  ادامه مطلب ...